chceš webové stránky?

Tvoříme jednoduché i složité webové aplikace. Postup zhotovení těch složitých webů nemá smysl rozepisovat, předchází jim pečlivé konzultace. Tvorbu jednoduchého webu níže popisuji vč. orientačního ceníku:

1/ brief
Konzultace a vytažení briefu od klienta + rychlé návrhy a konzultace co je, či není vhodné. Na schůzce je většinou webdesignér a programátor. Časová náročnost 1-2 hod dlouhá schůzka s klientem nejlépe v našem ateliéru. Časově nám velice usnadní práci, když se klient na naši schůzku připraví. Ideálně by měl vědět:
1/ jak má být web zaměřen
2/ struktura webu (jednotlivé menu/sekce a prvotní představa jak by fungovaly)
3/ jiné konkurenční či podobné weby pro inspiraci – po obsahové stránce
4/ jiné weby pro inspiraci – po designové stránce (nemusí mít obsahově nic společného, s tím co chcete vy)
5/ navázání na nějaký vizuální styl? logo, barevnost atd…

 

2/ interní analýza
Zhodnotíme si jak při tvorbě webu postupovat, jestli ho postavit na wordpressu, což je v současné době nejrozšířenější redakční systém. Existuje do něj mnoho placených i zdarma pluginů, což zákazníkovi šetří náklady spojené s výrobou webu. V případě že by bylo potřeba v budoucnu do webu něco dodělat, wordpress je ideální řešení. Stejně tak vše tvoříme tak aby se ve webové aplikaci vyznali jiní programátoři a webdesignéři. Též si zhodnotíme jestli část webu (šablona, plugin, databázi, grafiku, fotku…) si od někoho koupíme, nebo sami vytvoříme. Do této části práce není klient zainteresován. Časová náročnost cca 2 hod

3/ návrhy
Wireframe rozvrstvení webu, nebo už finálnější grafické návrhy cca 3 stránek z celého webu, které zašleme klientovi a konzultujeme jak strukturu webu, tak vizuální podobu, tak třeba multiplatformní kompatibilitu (pc, tablet, mobil / android, win, OS / chrome, IE, firefox). Necháme si od klienta odsouhlasit podobu budoucího webu. Časová náročnost cca 1 den pro nás (pro klienta pouze konzultace po tel. nebo mailu)

4/ samotná tvorba
Webdesign a programování celého webu, odchytání chyb. Do této části práce není klient zainteresován. Časová náročnost rámec dnů.

5/ prezentace, korektury, zaučení
Klientovi odprezentujeme web, zaučíme ho na redakční systém. Časová náročnost 1-2 hod dlouhá schůzka s klientem.

6/ korekce a web naostro
Doděláme případné korektury a nahodíme web naostro.

cena: startovací cena 20 000Kč bez DPH,
v případě více práce (speciální databáze, více jazyčný web, eshop, animace, logo / logomanuál, fotografie na web, atd…) je cena stanovena individuálně a rozhodně ji nelze paušalizovat. Zákazník však je vždy hned upozorněn kolik co stojí, tedy jestliže jakákoli práce je nad rámec předem stanoveného rozpočtu, bude o tom okamžitě informován, klient u nás neplatí žádné skryté poplatky.

There are no comments published yet.

Leave a Comment