Často kladené otázky

Mám zájem o zpracování služeb, které poskytujete, ale chci se rozhodnout mezi více dodavateli.
O nic nejde, pošlete dotaz mailem, zavolejte, nebo si s námi dejte osobní schůzku. Rozhodně vás nebudeme do ničeho tlačit a za konzultaci s námi nikdy klient nic neplatí!

Portfólio a reference na vašem webu nemusí odrážet kvalitu služeb v reálu.
To určitě není pravda. Za vším co děláme si stojíme. Rádi Vám ukážeme tištěné, realizované věci. Veškeré zakázky, kterými se prezentujeme, byly zhotoveny našim aťákem. Jestliže se někdy nějaká třetí strana podílí na realizaci, tak je uvedena v popisu u portfólia.

Jste malinkatý ateliér, kde mám záruky, že danou práci opravdu zvládnete, co když například někdo onemocní od vás, nebo nápor práce prostě nebudete moct kapacitně zvládnout?
Ano jsme malinkatí a je to tak jedině dobře. Je to právě důvod proč si zákazníka vážíme více než velké reklamky, kde vše jede jako na běžícím páse bez osobitosti. Záruky jsou jednoduché, fungujeme principem propojenosti kamarádů, známých a kolegů (externistů) pohybujících se v těchto oborech. Tedy jestli náhodou se stane, že máme hodně práce, nebo jsme jinak indisponováni, práci za nás dodělají kolegové ve stejné kvalitě i ceně – na což hodně dbáme!

Proč byste měli být lepší než reklamka, kde je větší tým sehraných lidí?
Na projektech děláme proto, že se na tom sami chceme podílet. Pokud nám ta práce přijde nezajímavá, poskytneme klientovi kontakt na jiné kvalitní studio, které se daného úkolu rádo chopí. Tedy neexistuje model: tady máš práci – to udělej, ať chceš nebo ne – což je typický model, kde je vztah zaměstnavatele a zaměstnance. Taktéž praxe přes 10 let A naše portfolio by vás mělo přesvědčit.

Potřebuji něco velice rychle udělat, pomůžete mi?
Ano je to možné, ale kvůli tomu že jste včas nedal poptávku a teď vám „hoří koudel u pozadí“ budeme muset my zrušit nějaké naše zakázky, přesunout je na později, či pár nocí nejít spát a trávit je pracovně. Naší odměnou za to bude: větší honorář, větší vstřícnost podílet se na realizaci z vaší strany, či jiné benefity. Vše je ovšem na individuální dohodě.

Přijdete mi dražší než konkurence, proč to tak je?
Doporučujeme vám, aby jste si kompletně pročetli obsah našeho webu, zejména menu O nás. Hodinová sazba je jedna věc, ale otázka zní, co za tu hodinu stihneme my a v jaké kvalitě oproti konkurenci. Efektivita práce je nám hodně blízká.

Potřebujeme zrealizovat pouze nějakou část práce, zbytek nám zpracuje někdo jiný.
Ano to není problém, podmínkou spolupráce s námi není komplexní řešení od nás, byť to vřele doporučujeme.

Jak nejlépe navázat spolupráci s vámi?
Nejlépe nám poslat mail, zavolat a dohodnou si s námi schůzku. Můžete též rovnou za námi přijít do aťáku, leč nezapomeňte, že máme klouzavou pracovní dobu, mnohdy jsme pracovně dost vytíženi, můžeme být někde v terénu nebo se prostě flákáme.